Ručně spravovaný server, který vybírá, doporučuje a pomáhá...

služby | recenze | firmy | poradna | zkušenosti | zboží | upozornění | dobrá praxe | přátelské doporučení

akční slevy a nabídky bonusy k nákupu a službě

aktuální výběr toho nejlepšího pro Vás

Romantická večeře na rozhledně

jedinečný romantický zážitek v ČR
volné termíny od dubna do září
zarezervujte si večeři včas

Romantická večeře na rozhledně

Žádný slevový server - jen normální akce a slevy

Vrátí se ještě To Pravé zboží a služby na český internet?

Vážení čtenáři,
právě se nacházíte na serveru, který měl vzniknout již mnohem dříve. Bohužel tomu chyběl čas. Nyní začínáme sice pomalu, ale zato poctivě. Nehledejte zde mnoho úžasných nabídek a slev, které obvykle bývají jenom reklamním trikem. Nehledejte zde steak s 50% slevou z původní ceny 400Kč, když normálně, jenom jinak pojmenovaný, stojí 190Kč. Ne!
Jsme tým konzervativních lidí, kteří mají rádi spolehlivé zboží a neklamavé služby, uznávají tradiční řemesla a výrobky, váží si osobní zodpovědnosti řemeslníků a živnostníků za jejich práci.
Neradi slýcháváme:" Ono to (něco) nejde." Člověk s takovým přístupem dnes, v době táhlé finanční krize a recese, neobstojí a takové bychom ani Vám v žádném případě nedoporučili.

Tento server nemá za cíl šíření pomluv na subjekty, které něco někde "pokazily" nebo na zboží, které se někomu "rozbilo". Cílem je přinést korektní informace a zkušenosti s různými subjekty či zbožím od různých uživatelů. Podklady k činnosti jsou sesbírávány ručně a v míře, v jaké je to rozumně dosažitelné a únosné, jsou i ověřovány.

Za poskytování a zasílání iformací o zajímavostech nejsme placeni žádnou třetí stranou. Naše činnost je zcela dobrovolná, nezávislá a svobodná.

Čekáme i na Vaše tipy!

Víte o nějaké zajímavé službě, kvalitním řemeslníkovi nebo o produktu, který svému majiteli přináší opravdový, dlouhodobý užitek, a který je vyroben opravdu poctivě? Máte zajímavou zkušenost? Chtěli byste napsat recenzi? Čekáme i na Vaše příspěvky. S rostoucím množstvím informací bude i náš web www.toprave.cz růst, upravovat strukturu a rozvíjet se. Záměrně nyní nezačínáme obsáhlým redakčním serverem, ale budeme úpravami reflektovat požadavky čtenářů a objem příspěvků.

Vaše příspěvky můžete již nyní zasílat na e-mail: tipy@toprave.cz .

Ing. Jan Štemberk, redaktor, 1.1.2013

Přečtěte si také:

info o nás

spolupráce

přihlásit se

odhlásit se

kontakt jen tak

REGISTRACE
Ať Vám nic neunikne!

Příjmení a jméno:

Váš telefon:

Váš e-mail:

Vaše stanovisko:

Přepište text z obrázku v pořadí šedá, červená, zelená (bez mezer):

výběr toho nejlepšího

to pravé zboží

ty pravé služby

ty pravé firmy

ty pravé zkušenosti

Zajímavé nabídky ručně vybírame a pravidelně aktualizujeme.